LORI
Ваш кошик порожній

МАТРАЦИ

Відображати:
Сортування

Сучасний ритм життя змушує кожного з нас швидко рухатися і в такому ж швидкому темпі робити свої повсякденні справи. Тому , безсумнівно у кожної сучасної людини після тяжкого робочого виникає бажання розслабитися на зручному ліжку або дивані поринувши у чарівний світ снів, і бадьоро прокинутися після такої ночі.

Але незручне ліжко або матрац зможе перетворити на суцільний жах, бо на незручному ліжку завжди неможливо знайти те комфортне положення тіла. І тому навіть після однієї ночі на такому ліжку людина прокидається вщент розбитою і неспроможною якісно зробити свої повсякденні справи.

Саме тому вкрай важливо підібрати собі комфортний матрац у ліжко, який забезпечить комфортний сон завдяки найкращому рівню підтримки тіла відпочиваючого , бо після міцного та здорового сну на анатомічній та ергономічній поверхні ефективність праці зростає, і це підтверджено реальними життєвими прикладами.

Інтернет-ресурс «LORI» - різноманіття ортопедичних матраців по демократичним цінам

Якщо Ви шукаєте якісні матраци, то асортимент інтернет-магазину «LORI» стане для Вас найкращим вибором для придбання комфортного матраца на довгі роки. На сторінках нашого віртуального каталогу Ви зможете знайти безліч ортопедичних матраців, які стануть у пригоді як дорослим, так і малюкам.

У нашому інтернет-магазині «LORI» Ви зможете такі ортопедичні матраци купити:

  • без пружин;
  • незалежні пружини;
  • залежні пружини;
  • дитячі;
  • для диванів, ролл матраци(матраци-футони).

Ортопедичні матраци – це найкращий засіб для запобігання викривлення хребта та остеохондрозу. Відпочинок на анатомічному матраці допомагає зняти накопичену за день втому і напругу м'язів. Як стверджують фахівці, матрац називається ортопедичним або анатомічним тому що його поверхня підлаштовується під тіло людини, яка спить на цьому матраці.

Як правильно підібрати ортопедичний матрац?

Підбираючи матрац треба визначитися з жорсткістю та наповнювачем. Також треба визначитися з типом пружини, яка буде у Вашому ідеальному матраці. На сучасному ринку виділяють усього 2 види пружинних блоків:

  • Пружинний блок залежного типу передбачає залежність окремих пружин між собою. Тобто, при натисканні на одну пружину також відбувається тиск на і на сусідні пружини.
  • Пружинний блок незалежного .У цьому випадку пружини не мають зв'язки між собою та максимально повторює контури тіла.

Але треба завжди пам’ятати, що вибір матрацу залежить лише від особистих потреб кожної людини.