LORI
Ваш кошик порожній

Дитячі меблі з дерева

2016-11-29 11:29:45 Комментариев: 0 Просмотров: 584
Дитячі меблі з дерева

Дитячі меблі з дерева

Переважна більшість дітей ніколи не сидить на місці, але інколи, все ж, вони сідають на хвильку за стіл, аби поїсти, зробити шкільні завдання тощо. Саме тоді батьків має зацікавити, чи зручно їх сину/доньці за цим стільцем? Чи висипається їх дитина вночі? Чи підходить їй письмовий стіл?

Мова піде про дитячі меблі з дерева та їх зручність, а відповідно, і норми виготовлення.

Якими мають бути дитячі меблі?

Звичайно, якщо Ваша дитина ще маленька, можливо, краще купити якісні та яскраві предмети меблів з пластику або ж фарбованого МДФ. Але коли справа стосується більш «дорослих» підліткових предметів інтер’єру, дерево стає найкращим вибором.

Які головні показники якості навчальних меблів та меблів для дитячого відпочинку мають врахувати батьки?

  1. Форма, висота стільців. Не слід пропонувати дитині робити уроки, сидячи на табуреті. Стілець має бути доволі зручним, а для цього – мати спинку. Її анатомічна форма зробить довгострокове сидіння менш стомлюючим, зменшить навантаження на хребет. Задумайтесь, можливо, донька так не любить робити письмове завдання, бо це не дуже зручно?
  2. Особливості ліжка. Під час сну навантаження з м’язів має зніматися. Тільки так Ваш син зможе відпочити за ніч, а також уникнути багатьох захворювань опорно-рухового апарату. Наприклад, ортопедичні ламелі під матрац у товарах «LORI» підтримують комфорт спини та шиї протягом всієї ночі.
  3. Специфіка комодів. Ергономіка дитячої кімнати має на увазі також зручність користування навколишніми предметами. Якщо Ви замовляєте комод для дитини, врахуйте висоту полиць, ящиків, зручність ручок та компактність меблів, адже у дитячій важливо залишити достатньо ігрового простору та затишку.

Велика кількість переваг дитячих меблів з дерева вже скоро може бути оцінена Вами особисто. Адже серед пропозицій компанії «LORI» є багато оптимальних рішень для дитячої кімнати.