LORI
Ваш кошик порожній

Дерев’яні комоди

2017-01-03 14:04:47 Комментариев: 0 Просмотров: 818
Дерев’яні комоди

Серед декількох типів меблів для зберігання речей комоди відрізняються своєю конструкцією, а саме висувними ящиками. Ящики роблять даний виріб одночасно компактним, функціональним, практичним.

Якщо Ви задумалися про купівлю такого предмета інтер’єра, компанія «LORI» із задоволенням розповість більше про призначення різних типів комодів, а також запропонує найбільш вдалі рішення для Вашої оселі.

Класифікація комодів з дерева за призначенням

Розглянемо дерев’яні комоди у контексті різних кімнат:

  1. Вітальня. Комоди, які рекомендуються до встановлення у вітальні, відрізняються вишуканістю, декоративністю, адже мають стати не тільки помічниками родини, а й родзинкою інтер’єра. Часто виріб має різьблення, чудернацькі прикраси, що виглядають надзвичайно ефектно.
  2. Спальня. Комоди для спальні мають особливу глибину ящиків. Верхні, як правило, невеликі, мілкі, призначені для зберігання нижньої білизни. А от нижні – більш вражаючого розміру. В них можна класти подушки, ковдри, пледи.
  3. Їдальня. Цей предмет меблів встановлюється у їдальні (якщо та є) у якості тумби чи етажерки. У ящиках зберігаються: столове срібло, посуд, серветки, скатертини тощо. Можуть бути наявні дверцята та додаткові полички.
  4. Ванна/вбиральня. Висувні ящики часто маскуються за суцільним фасадом. Це допомагає ефективно використовувати простір. Мініатюрні розміри дозволяють «вбудувати» конструкцію дерев’яного комода у вільні проміжки між меблями та сантехнікою.

Конкретна форма, колір, розмір, можливості комода залежать тільки від Ваших побажань. Адже українська меблева фабрика «LORI» не стримує своїх замовників у фантазії. Обирайте варіант з каталогу або ж підкажіть нам, яким Ви хочете бачити ідеальний комод. Дзвоніть спеціалістам інтернет-магазина просто зараз!