LORI
Ваш кошик порожній

Табуретки з дерева

2017-01-03 14:58:48 Комментариев: 0 Просмотров: 757
Табуретки з дерева

На перший погляд Вам може здатися, що табурети – це доволі дріб’язкові елементи кухонного простору. Проте не слід недооцінювати їх роль у будинку. Адже погодьтеся, приємного в користуванні незручними меблями мало. Тільки згадайте: довго висидіти на табуретках, зроблених років 20-30 назад, було просто неможливо.

Сьогодні найпривабливіші табуретки з дерева представлені в інтернет-магазині «LORI». Наша українська меблева фабрика виробляє міцні, сучасні та довговічні меблі, що підійдуть під облаштування приміщення в будь-якому стилі. Спробувавши стільці, столи та інші пропозиції «LORI» одного разу, Ви не зможете відмовитися від якісних дерев’яних меблів надалі.

На що звернути увагу під час купівлі дерев’яних табуреток?

Обов’язково візьміть до уваги висоту обіднього столу. Це найважливіший критерій при виборі табуреток. Стандартна модель буде виглядати безглуздо біля барної стійки, і навпаки: барні стільці принесуть масу незручностей в комплекті зі звичайним столом.

Полюбляєте класику? Купуйте дерев’яний стіл відразу з кількома табуретками. Якщо ж стіл у Вас вже є, можна заощадити і придбати більш презентабельні стільці. До того ж, сучасних варіантів на нашому сайті вистачає.

3 причини придбати дерев’яні табуретки

Озвучимо 3 основні причини звернути увагу саме на табуретки з масиву дуба:

  1. Економія місця. Табуретка займає набагато менше місця за столом, ніж стандартні стільці. Для невеликих кухонь, в яких кожен метр має значення, – це просто спасіння.
  2. Мобільність. Легка вага дозволяє переносити табурети без прикладання значних зусиль.
  3. Практичність. Будь-які забруднення з поверхні такого виробу прибираються вологою тканиною або ж звичайним миючим засобом.

Обирайте зручний розмір, форму, висоту, колір табуретів з дерева на сторінках інтернет-магазину «LORI»!