LORI
Ваш кошик порожній

Показатели качества мебели

2016-11-29 11:37:54 Комментариев: 0 Просмотров: 658
Показатели качества мебели

Показники якості меблів

Коли мова йде про купівлю нових меблів, люди часто забувають про такий важливий показник якості як ергономіка. Зовнішня привабливість, міцність, зносостійкість – це все, звичайно, треба мати на увазі, але зручність також грає значну роль.

Звернімося до поняття ергономіка. В першу чергу, ергономічними меблями є такі, що сприяють якісному відпочинку, не шкодять здоров’ю та зручні під час використання. При цьому не має значення, йде мова про стіл, стілець або двоспальне ліжко. Комфорт, безпека, підлаштування під кожного окремого користувача – все це показники якості меблів від компанії «LORI».


Ергономіка меблів – якість у деталях

Під час виготовлення меблів з натуральної деревини дизайнери та виробники прагнуть врахувати велику кількість особливостей організму людини:

  • анатомічних;
  • фізіологічних;
  • біомеханічних;
  • психологічних.

Конкретні деталі змінюються залежно від виду меблів. Наприклад: Стільці. Вони не мають бути занадто глибокими, адже в такому випадку доведеться згинати спину, ноги при цьому будуть не діставати до підлоги. І навпаки: «мілке» сидіння стільця не забезпечить надійну підтримку хребта, ноги ж будуть зігнуті в колінах неприродно. В обох випадках болі в попереку гарантовані.

  • Лавки. З неправильним нахилом і формою лавки людина буде з'їжджати вниз, не зможе розслабитися і відпочити. Доведеться постійно змінювати позу.
  • Ліжка. Створюючи ліжка, виробники, яким можна довіряти, використовують показник якості меблів ергономічність за правило. До уваги беруться пропорції людської фігури, що вираховуються в спеціальних комп’ютерних програмах, аби особливості антропометріїї користувача відповідали конкретному зразку ліжка.

Не нехтуйте своїм комфортом при підборі меблів – купуйте їх лише у перевірених компаніях. Адже гарний вигляд замовленого товару може виявитися оманливим.