LORI
Ваш кошик порожній

Лавки з дерева

2017-01-03 14:19:19 Комментариев: 0 Просмотров: 738
Лавки з дерева

Для наших близьких предків лавки були більш звичним предметом інтер’єра, ніж зараз для нас. За нестачею вільного місця, лише деякі можуть дозволити собі облаштувати великий будинок дерев’яною лавкою або ж декорувати таким чином прилеглу до приміщення ділянку. Якщо Ви – один із щасливців, які мають достатньо місця для встановлення такого виробу, зверніть увагу на сучасні товари меблевої фабрики «LORI». Вони так і ваблять своїм бездоганним зовнішнім виглядом, а також дивують міцністю, практичністю під час використання.

Переваги дерев’яних лавок від «LORI»

Безумовно, якісна лавка здатна стати родзинкою оселі, збирати навколо себе друзів господаря та членів сім’ї. Популярними лавки з дерева нашого виробництва роблять ще й такі характеристики:

  • позитивна енергетика;
  • високу естетичні показники;
  • легке транспортування з місця на місце;
  • мало використовуваного місця;
  • втілення будь-якого замовленого стилю;
  • міцність, що витримає вагу декількох людей.

Лише однією лавкою Ви з легкістю можете замінити кілька стільців. Можливо, таке рішення в окремих будинках навіть більш виправдане, ніж купівля звичайних стільців. Зручність розташування на лавці людей гарантує широка спинка. Вона підтримує спину у природному положенні, не дає втомитися. Якщо ж Ви замовляєте товар для комерційної експлуатації (короткочасної для окремої людини), можна розглянути моделі без спинки.

«LORI» виготовляє меблі лише з екологічного дубового масиву, тому Ви можете бути спокійні за здоров’я тих, хто буде ними користуватися. Дизайн виробу ми завжди підлаштовуємо під побажання користувача. А це означає, що колір, покриття, габарити, які матиме лавка з дерева, повністю залежать від Вас. І навіть якщо Ви надаєте перевагу класичним рішенням, ми з радістю виконаємо замовлення. Адже зручні речі часто не помічають – головне, щоб вони приносили задоволення.