LORI
Ваш кошик порожній

Дубові меблі

2016-11-29 11:14:01 Комментариев: 0 Просмотров: 1003
Дубові меблі

Дубові меблі

Кожен покупець, звертаючись до магазину або купуючи меблі на фабриці, хоче, щоб товар був якісним. Але що ховається за цією якістю? З яких показників складається це поняття, коли мова йде про сучасні меблі з дубового масиву? Спробуємо розібратися, розповівши про головні фізико-механічні властивості деревини.


Коли дубові елементи інтер’єра слугують довго та надійно?

Основними критеріями якості дубових мебліввиступають:

  • щільність;
  • твердість;
  • стійкість до гниття.

Під щільністю деревини мають на увазі її питому вагу. Одиниця вимірювання – кг/м3. Краще, аби масив, з якого виготовлені меблі, мав велику щільність, адже це гарантує міцність кінцевого виробу. Звичайно, дуб у цьому питанні виграє.

Твердість – характеристика, що трансформується у стійкість деталей, поверхні до механічних пошкоджень, подряпин, вм’ятин. Загальний зовнішній вигляд столу, стільця, комоду, табурета протягом експлуатації залежить саме від твердості, яка властива тій чи іншій деревині. Дана властивість вимірюється шляхом вдавлювання металевої кульки з певною силою в дерево. Далі результат оцінюється по спеціальній шкалі. Однією з популярних є шкала Янка. Згідно з нею, дуб також лідирує.

Рівень стійкості деревини до гниття важливий, якщо планується використання меблів на відкритому просторі: терасі, лазні, ганку. Також звернути увагу на це параметр рекомендуємо, якщо у приміщення для встановлення предмета інтер’єра дуже вологе повітря.


Якщо Ви твердо вирішили купувати саме дубові меблі, зверніть увагу на масив. На відміну від інших видів деревини, в його основі – цілісні ламелі. Після правильної підготовки вони сприяють безпроблемному використанню предмета протягом десятків років. А щільність, твердість та стійкість до гниття після спеціальної обробки не дозволять меблям вийти з ладу завчасно.