LORI
Ваш кошик порожній

Барні стільці дерев’яні

2017-01-03 12:57:38 Комментариев: 0 Просмотров: 572
Барні стільці дерев’яні

Барний табурет з’явився як логічне доповнення до барної стійки. Остання має досить велику висоту, тому і стільці до неї мали бути особливими. Приблизно 65-80 см – саме така висота вважається оптимальною для сучасного барного стільця. Однак ринок меблів зараз настільки розвинутий, що навіть цей параметр не є зразком чи обов’язком для виробника. Різноманіття форм, фактур, матеріалів дозволяють виготовляти одночасно нестандартні та зручні меблі, орієнтуючись на попит покупця.

Меблева фабрика «LORI» завжди цікавиться думкою замовників, дослуховується до побажань, виконуючи замовлення. Наразі в нашому каталозі представлені класичні барні стільці дерев’яні, але Ви можете додати до нашого ескізу цікаві деталі, і ми обов’язково спробуємо їх створити.

Обираємо барні стільці без помилок!

Якщо Ви знаходитеся на нашому сайті, напевно вже знаєте про переваги дерев’яних предметів інтер’єра. Але, обираючи стільці для власного будинку чи розважальної установи, важливо прислуховуватися й до інших критеріїв:

  • Відстань між центрами двох барних табуретів має складати не менше 70 см, тоді як для звичайних стільців – 60 см. Це пов’язано з іншим положенням ніг при сидінні.
  • Збираючись використовувати барний стілець дерев’яний у якості постійного для прийому їжі, купуйте модель зі спинкою. Коли ж треба обставити простір бару/кафе, віддавайте перевагу більш компактним табуретам без спинки.
  • Не всі варіанти таких стільців мають підставку для ніг, але краще, аби вона була, адже підставка додає зручності.
  • Сьогодні поширені як статичні, так і поворотні моделі. Маєте достатньо сталий інтер’єр і не збираєтеся нічого змінювати? Обирайте перший варіант. Якщо ж не полюбляєте сидіти на місці, придивіться до поворотних табуретів.

Звертайтеся до спеціалістів «LORI», аби отримати ще більше корисних фактів про дерев’яні меблі!