LORI
Ваш кошик порожній

На сайті проводяться технічні роботи. Перевіряйте характеристики та ціни на продукцію за тел.: (099)34 09 650, (095)376 16 69

Мебель Scandinavian (Loft)

Відображати:
Сортування
Комод «БЕРГАМО»
КРІСЛО "БЕРГАМО"
Лавка «Бергамо»
Сервант «БЕРГАМО»
СТІЛ "БЕРГАМО" НЕРОЗСУВНИЙ
ТВ-Тумба "БЕРГАМО"
Стіл «ВАРБЕРГ» нерозсувний
Стіл «ГЕРАЛЬД» нерозсувний

Кожен господар квартири бажає зробити своє житло затишним і комфортним для життя в даному просторі, і останні модні тенденції інтер'єрних рішень намагаються повністю відповідати бажанням господарей , так як скандинавський стиль і стиль лофт є ідеальним інетр'єрним рішенням для будинків, квартир, офісів та навіть закладів громадського харчування.

Скандинавський стиль - лаконічність і комфорт у кожній деталі

Дерев'яні меблі в скандинавському стилі та стилі лофт деяким може здатися занадто простими і аскетичними, проте у цьому і криється вся родзинка цих стилів. Роблячи ставку на спокійні та світлі відтінки, простоту і функціональність всіх предметів у підсумку можна отримати надзвичайно зручний і концептуальний інтер’єр.

Скандинавський стиль обумовлений географічним розташуванням Скандинавії, де дуже мало припадає сонячних днів на рік, тому скандинавці намагаються зробити свої будинки та квартири просторими і світлими щоб похмурі дні погано не позначалися на настрої та здоров’ї.

Тому, якщо ви бажаєте облаштувати житловий або офісний простір у скандинавському стилі або стилі лофт варто пам'ятати про 4 основні критерії вищеописаних стилів:

Якісні дерев’яні меблі у скандинавському та лофт стилі

Дизайнери стверджують, що найчастіше інтер'єр цілісним роблять не невеликі декоративні деталі та оздоблення стін і стелі приміщення, а саме якісні дерев'яні меблі. Тому до вибору меблів з дерева треба ставитися з усією серйозністю і уважністю.

Головні критерії меблів у скандинавському та loft стилі

Якісні меблі з масиву дуба для облаштування власної затишної оселі чи офісу купити легко Ви зможете в нашому інтернет-магазині «LORI» .